Plantacja choinek
Wybierz swoją!

Chcesz kupić idealne drzewko świąteczne lub po prostu drzewko iglaste do późniejszego wsadzenia? Zapraszamy przez cały rok w spokojne i malownicze miejsce, jakim jest nasza plantacja lub w okresie świątecznym do naszych punktów zlokalizowanych w Słupsku oraz Sławnie (lokalizacja). Zależy nam na świeżości toteż drzewka są ścinane maksymalnie 5 dni przed sprzedażą co pozwala się cieszyć przez całe święta pachnącą i zieloną choinką.

Wybierz i wycinaj kiedy chcesz!

W okresie od września do grudnia prowadzimy przedterminową sprzedaż choinek. Możesz przyjechać zaznaczyć drzewko na plantacji swoim imieniem i nazwiskiem, a następnie wyciąć nawet 1 dzień przed wigilią!

Świerk pospolity (Picea abies)

Choinka najbardziej popularna w Polsce ze względu na wielowiekowe tradycje. Korona wąsko stożkowata lub stożkowata. Igły krótkie na 1-2 cm, zielone do ciemnozielonych, o zapachu żywicznym. Igły krótko utrzymują się na gałęziach, tylko przez czas 1-3 tygodni. Gałęzie giętkie.

Cena od 30 zł

Świerk kłujący (Picea pungens)

Choinka o regularnej stożkowatej koronie. Gałęzie sztywne, ustawione pod kątem prostym do pnia; igły 2-3 cm długości (uwaga kłujące!), barwy od sinozielonej do srebrzystej, utrzymują się na gałęziach przez kilka tygodni.

Cena od 40 zł

Jodła kaukaska (Abies nordmanniana)

Choinka o stożkowatej, bardzo regularnej koronie. Igły ciemnozielone, błyszczące, na szczycie zaokrąglone, 2-4 cm długości; bardzo długo utrzymuje igły na gałęziach, nie opadają, lecz usychają na gałęzi. Gałęzie sztywne i gęste.

Cena od 50 zł
Możliwość wykopania drzewka za dodatkową opłatą w wysokości 10 zł.